Masáž vitálního těla

Masáž vitálního těla je mírné, jemněhmotné ošetření, u kterého se léčí energetické a komunikační pole člověka. Provádí se jemným dotýkáním kůže za účelem harmonizace a vitalizace energetického pole, které obklopuje tělo a prostupuje ho. Energetická pole vznikají komunikací mezi našimi buňkami, tkáněmi a orgány. Jednotlivé buňky jsou bytosti s vlastním vědomím, které se spojují do tkání, tkáně do orgánů a orgány do organismu. Bez neustálé komunikace v našem těle, ale i okolo něj, bychom nežili. Proto se nazývá komunikační a energetické pole vitální tělo (lat. "vita" = "život")  - udržuje náš při životě.

 

Co si představit pod vitálním tělem?

Vitální tělo je souhrn všech energetických spojení a komunikačních procesů v našem těle.Vitální tělo můžeme vnímat, když se přes den podíváme na tělo a uvidíme jemný bílý obal, který o několik centimetrů přečnívá naše fyzické tělo.  Na dotek ho můžeme vnímat, když se pohybujeme několik centimetrů nad kůží, někde cítíme teplo, někde chlad, někde můžeme cítit odpor.

 

Jak působí masáž vitálního těla?


Cílem masáže je harmonizace vitálního těla, zlepšení komunikace v organismu i komunikace mezi tělem, duší, rozumem a duchem. Pravidelnou prací na vlastní harmonizaci posílíme ochotu a schopnost ke změnám v životě. Masážemi vitálního těla se stáváte flexibilnější - tělesně i duševně, vyrovnávají tok energie a snižují její výkyvy.      Tak nám pomáhají dělat život a zdraví stabilnější.

 

Rád vám jednotlivý postup a účinky osobně vysvětlím.

Přeji Vám krásný den